فیلم کوتاه «ساتورونون اوشاقلاری» به جشنواره «لیفت آف» انگلستان راه یافت

متن کامل

مراغه- ایرنا- فیلم کوتاه "ساتورونون اوشاقلاری" از تولیدات فیلمسازان مراغه به جشنواره فیلم «لیفت آف گلوبال نت ورک» ۲۰۱۹ انگلستان راه یافت.

به گزارش ایرنا، این فیلم ساخته مهدی آذری از اعضا انجمن سینمای جوانان دفتر مراغه است.

موضوع فیلم داستانی "ساتورونون اوشاقلاری" که در ژانر اجتماعی ساخته شده، مقایسه پدیده جنگ با رفتار والدینی است که با خوی حیوانی خود، آسایش خانه را از بین برده و آن را غیرقابل تحمل کرده‌اند.

احمد دادرس فیاض، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه روز چهارشنبه در این باره به ایرنا گفت: در تولید این اثر، انجمن سینمای جوانان دفتر مراغه به عنوان مجری طرح، مهدی آذری به عنوان کارگردان، امین اکتسابی به عنوان دستیار کارگردان، فرشاد عیدی به عنوان تصویربردار و نیما باقی به عنوان دستیار تصویر حضور دارند.

وی افزود: همچنین مهرداد سلیمانی به عنوان تدوینگر، حسین خاکزاد به عنوان سازنده موسیقی فیلم، حسن سلمانی به عنوان صدابردار، حسن توفیق به عنوان مدیر تولید، مهرزاد سیاه به عنوان دستیار تولید و نیز بهزاد سیاه، یسنا رسولی و سمیه پاشایی به عنوان بازیگر نقش آفرینی می‌کنند.

به گزارش ایرنا، جشنواره (2019 LIFT OFF GLOBAL NETWORK) انگلستان که رویدادی مستقل و سینمایی است، به منظور کشف استعدادهای جوان و مردمی در سطح بین المللی از ٢١ جولای (٣٠ تیر) برگزار می‌شود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

19 تیر 1398
تعداد بازدید: 3

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×