نخستین جشنواره موسیقی فجر آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

متن کامل

تبریز- ایرنا - رییس انجمن موسیقی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: نخستین جشنواره موسیقی فجر استان از ۲۴ تا ۳۰ بهمن در تبریز،‌ میانه، اهر و اسکو برگزار می‌شود.

غلامرضا میرزا زاده روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: این جشنواره همزمان با سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر کشور و با هدف ایجاد نشاط عمومی و حفظ و اشاعه‌ی فرهنگ صحیح موسیقایی، در قالب اجرای گروه‌ها مانند سایر اجراهای صحنه ای و به شکل غیر رقابتی برگزار می‌شود.

وی افزود: جشنواره یاد شده در پنج گرایش موسیقایی شامل گروه موسیقی دستگاهی(سنتی)، گروه موسیقی اقوام(مقامی).آذربایجانی و عاشقی، گروه موسیقی کلاسیک(غربی)، گروه موسیقی پاپ و گروه موسیقی تلفیقی برگزار می‌شود.

میرزازاده اعلام کرد: ۱۷ گروه موسیقی در این جشنواره اجرای برنامه خواهند داشت که ۱۳ گروه از تبریز، یک گروه از میانه، ‌۲ گروه از اهر و یک گروه از اسکو هستند.

وی حمایت از گروههای موسیقی بومی را از اهم اهداف این جشنواره برشمرد.

میرزازاده از برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره در سی‌ام بهمن‌ماه جاری در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز خبر داد.

این جشنواره توسط انجمن موسیقی استان آذربایجان شرقی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در پنج گرایش موسیقایی و در قالب گروه نوازی بدون محدودیت سنی و به مدت یک هفته همزمان با سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر برگزار می‌شود.

19 بهمن 1398
تعداد بازدید: 304

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
Yedi Iklim türkçe A1
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe B1
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe A2
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe B2
1,500,000ريال990,000ريال
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×