ارسال ۱۱۰ اثر به چهارمین جشنواره استانی موسیقی عاشیقلار

متن کامل

محمد عبادی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه از این آثار پس از بررسی هیات انتخاب، ۴۴ اثر به مرحله نهایی راه یافته است، افزود: این جشنواره از دهم تا دوازدهم اسفند سال جاری در فرهنگسرای الغدیر و در ۳ بخش گروهی، تکخوانی و تکنوازی به صورت رقابتی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه شرط سنی شرکت کنندگان این جشنواره حداکثر ۴۰ سال تمام است، اظهار داشت: گروه های شرکت کننده در این جشنواره تنها با آلات موسیقی شامل قوپوز، دهل، سرنا، قاوال، ناقارا، قوشا ناقارا و بالابان به ارایه اثر خود خواهند پرداخت.

دبیر چهارمین جشنواره موسیقی عاشیقلار آذربایجان شرقی گفت: راه یافتگان به مرحله مسابقه آثار خود را در اجرای عمومی طی روزهای یاد شده ارایه می کنند و هیات داوران از مجموع آثار هر بخش، ۳ اثر را به عنوان منتخبان معرفی می کند.

عبادی، ادامه داد: صیانت از فرهنگ و هنر بومی و اصیل منطقه، مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانه، ایجاد زمینه برای ابراز وجود جوانان علاقمند هنر و موسیقی اصیل و بومی، ایجاد بستر مناسب برای افزایش نشاط اجتماعی و عمومی شهروندان، شناسایی و معرفی استعدادهای هنری استان و گسترش زمینه های فرهنگی بین شهروندان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

چهارمین جشنواره موسیقی عاشیقلار آذربایجان شرقی به همت انجمن عاشیقلار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.

27 بهمن 1398
تعداد بازدید: 356

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
Yedi Iklim türkçe A2
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe B1
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe B2
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe A1
1,500,000ريال990,000ريال
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×