لزوم جلوگیری از کمرنگ شدن هنر تئاتر در شهر ارومیه

متن کامل

گلشن نوروزی در نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به اثرات منفی استفاده مفرط و نادرست برخی از جوانان و دانش آموزان از فضای مجازی اظهار داشت: بیکاری روحیه جوانان را افسرده کرده و حتی اگر کار هم باشد برخی از جوانان دوست ندارند سراغ آن بروند و در عوض ساعت‌ها وقتشان را در فضای مجازی تلف می‌کنند که نتیجه آن هم بیماری و افسردگی است.

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه عنوان کرد: برای ایجاد روحیه امید و تزریق نشاط در جامعه دست کم در دو نقطه از شهر هر دو هفته یکبار همایش پیاده روی خانوادگی برگزار شود.

نوروزی با ابراز نگرانی از احتمال بیسوادی دانش آموزان مقطع ابتدایی بخاطر آموزش مجازی تأکید کرد که فرهنگسرا‌ها می‌توانند با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی نسبت به تشکیل کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان اقدام کنند.

وی با اشاره به موضوع از دسترس خارج شدن سرویس‌های بهداشتی مساجد برای عموم گفت: از آنجایی که شهرداری در کار ساخت سرویس‌های بهداشتی مساجد مشارکت دارد بنابراین نباید درب آن‌ها به روی مردم بسته باشد و مردم بویژه بانون از این موضوع گلایه‌مند هستند.

وی درباره خطر از بین رفتن یا کمرنگ شدن هنر تئاتر در ارومیه هشدار داد و گفت: نباید اجازه ندهیم تئاتر بیش از این آسیب ببیند و از بین برود.

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه با انتقاد از برخی هزینه‌هایی که در فرهنگسرا‌ها در گذشته بدون در نظر گرفتن خروجی‌ها انجام شد، خاطرنشان کرد: مواردی داشتیم که فرهنگسرا‌ها بدون اطلاع شورا و شهرداری هزینه‌هایی کردند که خروجی نداشته است در حالیکه سقف و محل کمک‌های مالی باید بر اساس شیوه نامه‌ها مشخص شود.

23 آذر 1400
تعداد بازدید: 234

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
ناشر
Yedi Iklim türkçe A1
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe B2
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe A2
1,500,000ريال990,000ريال
Yedi Iklim türkçe B1
1,500,000ريال990,000ريال
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×