سامانه گرمایش بازار تاریخی تبریز نیازمند بررسی‌های زمان‌بر است

متن کامل

آقای سامه در جلسه بررسی طرح جامع مدیریت بازار جهانی تبریز با محوریت سیستم گرمایشی گفت: سنجش میزان گرمایش تولید شده، میزان هزینه کرد و رفاه ایجاد شده، رفتار سنجی بازار در نوع سیستم اعمالی گرمایشی از جمله اقداماتی است که باید انجام شود.

وی اظهار داشت: بعد از اقدامات مزبور تا بعد از یک سال تجربه و نگاه سیستمی می‌توان به نتیجه منطقی رسید تا بتوان عملیات را ضمن در جریان گذاشتن نمایندگان و بازاریان به‌صورت مدیریت شده اجرایی شود.

آقای سامه با تاکید بر اینکه نحوه سیستم گرمایش باید در پرونده ثبت جهانی بازار تبریز مورد بررسی قرار بگیرد، ادامه داد: در این زمینه باید پرونده ثبت جهانی بازار تبریز بار دیگر برای بررسی نحوه اشاره به سیستم گرمایشی آن مورد بررسی قرار بگیرد و همچنین باید در پلان مدیریت بازار تبریز به تدابیری که در ارتباط با این موضوع در نظر گرفته شده توجه ویژه شود.

وی ادامه داد: مسئله گرمایش بازار تبریز نباید در مدت کوتاه به اجرای اقدامات بیانجامد چرا که قبل از اجرای هرگونه اقدام باید چندین روش توسط مشاور ذیصلاح در نظر گرفته و در چند نقطه بازار به‌عنوان پایلوت اجرا شود تا نکات مهم مورد ارزیابی قرار گیرد.

30 شهریور 1401
تعداد بازدید: 916

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
Yedi Iklim türkçe B1
1,500,000ريال990,000ريال
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×